O firmie Biuro Nieruchomości

 

Firma FD Consulting NIERUCHOMOŚCI powstała w 2010 roku, po wielu latach zdobywania doświadczenia i wiedzy na rynku nieruchomości. Specjalizujemy się m.in. w doradztwie i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Jako jedno z pierwszych lubelskich biur wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponując możliwość zakupu nieruchomości bez prowizji.

Ponadto rozszerzyliśmy działalność o zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości. Doradzamy właścicielom, jak ograniczyć koszty utrzymania nieruchomości wspólnej.

Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy lokalne oraz te o zasięgu międzynarodowym. Posiadamy nieruchomości na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Tylko u nas Klienci znajdą największy wybór mieszkań lubelskich deweloperów.

W naszej ofercie posiadamy także produkty finansowe ponad 25 banków. Klienci mogą być pewni, że znajdą u nas najlepszy kredyt hipoteczny.

Na pierwszym miejscu FD Consulting NIERUCHOMOŚCI stawia zadowolenie Klientów, dlatego zdobywamy zaufanie i uznanie w coraz szerszym gronie.

 

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

 

 

 

drukuj - Biuro Nieruchomości FD Consulting